Seminarium wiosenne roczników 2k11 i 2k12

Jelenia Góra, 12 – 15 czerwca 2014

Podstawowe informcje

Seminarium odbędzie się w Jeleniej Górze i trwać będzie od 12 do 15 czerwca 2014r.. Zakwaterowanie i nocleg będzie w schronisku młodzieżowym Bartek. Zbiórka odbędzie się we Wrocławiu o godz. 18.45.

Koszt seminarium wynosi 140 zł, wpłaty należy dokonać przelewem na rachunek klubu, w tytule wpisując "Seminarium Jelenia Góra, imię i nazwisko".


Plan seminarium

W planie seminarium znajduje się sesja referatowa, zwiedzanie ciekawych zakątków Karpacza.

Muzeum Zabawek

W Karpaczu będziemy zwiedzać między innymi wspaniałe muzeum zabawek. Znajduje się w nim okazała kolekcja zabawek pokazujących rozwój techniki zabawkarstwa w czasie około 200 lat. Muzeum to również ma w swoich kolekcjach lalki z krajów takiach jak Japonia, czy Meksyk

Skocznia narciarska w Karpaczu

Karpacz posiada również wspaniałą skocznię, na ktróej w 2001r.. Skocznia ta została wybudowna w 1912r. przez Niemców, od tego czasu przeszła liczne przebudowy, aby w roku 2001 mogły się na niej odbyć Mistrzostwa Świata Juniorów w Narciarstwie.


Referaty

Na seminarium należy przygotować referat, którego wygłoszenie zajmie 10-15 min. Tematem przewodnim sesji jest: Techniki i rozwój badań w astronomii. Do dyspozycji będzie laptop, rzutnik oraz tablica z pisakami.


Zgłoszenia

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 25 kwietnia 2014r. w temacie wpisując: Zgłoszenie na seminarium. Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:

  1. Imię (imiona) i nazwisko.
  2. Data i miejsce urodzenia.
  3. PESEL.
  4. Adres zameldowania.
  5. Adres i nazwa szkoły.
  6. Numer legitymacji szkolnej.
  7. Numer kontaktowy (nieobowiązkowo).
  8. Sposób dotarcia na seminarium.
  9. Uwagi dodatkowe.

Brak którejkolwiek z powyższych informacji będzie skutkował nie zapisaniem na listę uczestników seminarium.


Co zabrać na seminarium


Zbiórka

Smienarium rozpocznie się zbiórkę w KFC na dworcu kolejowym we Wrocławiu, następnie przejdziemy pociągiem do Jeleniej Góry i do schroniska, dlatego proszę o nie spóźnienie się na zbiórkę. Przypominam o zabraniu legitymacji szkolnych i śpiworów.


Kadra


UczestnicyPozostałe informacje

Przydatne linki: